Skip to main content

Żywiołem wyposażonego w odbiornik GPS zegarka quatix® 3 jest woda.
Posiada on wszystkie funkcje potrzebne podczas pływania, wędkowania i żeglowania, a do tego przyciąga uwagę — nawet na lądzie.

quatix® 3 to coś więcej niż zegarek — to instrument nawigacyjny, który nosisz na nadgarstku, i który odbiera dane z kompatybilnych urządzeń elektronicznych Garmin przeznaczonych do użytkowania na wodzie.

Dodatkowo zegarek wyposażono w funkcję alarmu kotwicznego, ostrzegającego użytkownika, gdy zerwie się kotwica i jego łódź zaczyna dryfować, a także licznik złowionych ryb i stoper do zawodów.

Wśród dostępnych funkcji znalazł się również stoper regatowy, linia startu i asystent halsowania dla żeglarzy.

quatix® 3 posiada także możliwość wyświetlania powiadomień z telefonu, wiadomości tekstowych i innych informacji. Może nawet służyć do sterowania zestawem stereofonicznym FUSION®.
Urządzenie jest wyposażone w funkcje monitorowania aktywności oraz funkcje obsługi wielu dyscyplin — biegania, pieszych wędrówek, pływania, sportów wioślarskich i wielu innych.
Zegarek można spersonalizować poprzez instalację aplikacji, widżetów i pól danych oraz wyjątkowych wizualizacji tarcz zegarowych dostępnych w sklepie Connect IQ.

ODCZYT DANYCH Z INSTRUMENTÓW POKŁADOWYCH

Zegarek quatix® 3 umożliwia bezprzewodowe odczytywanie danych w standardzie NMEA 2000® z kompatybilnych urządzeń pokładowych Garmin korzystających z technologii ANT.

ŻEGLARSKIE TARCZE ZEGAROWE

Zegarek jest fabrycznie wyposażony w kilka tarcz o tematyce żeglarskiej, takich jak Jolly Roger (bandera piracka), Chartplotter (grafika dopasowana do wizualizacji wyświetlanych na ploterach nawigacyjnych), GNX digits (grafika wykorzystująca cyfry używane na wyświetlaczach urządzeń z serii GNX) czy Wind Gauge (projekt dopasowany do wyglądu wiatromierzy marki Garmin).

PŁYWY

Zegarek pobiera aktualne dane o pływach dla regionu, w którym się znajdujesz. W trybie offline dostępne są informacje na 7 najbliższych dni.

ŻEGLOWANIE

Ta grupa funkcji obejmuje asystenta halsowania, pomiar prędkości i przebytego dystansu, funkcję odliczania czasu do startu, monitoring odległości do linii startu oraz obliczanie przewidywanego czasu dotarcia na linię startu. Wszystkie te funkcje zapewniają żeglarzom regatowym i turystycznym dostęp do cennych informacji.

NOWOŚĆ!  WĘDKARSTWO

Stoper i rejestr złowionych ryb umożliwiają monitorowanie czasu pozostałego do zakończenia zawodów i zliczanie złowionych ryb.

ALARM KOTWICZNY

Monitoruje pozycję zakotwiczonej jednostki i ostrzega użytkownika, gdy kotwica się zerwie i łódź zaczyna dryfować. Ponadto zegarek wyposażony jest w budzik i kalkulator długości liny kotwicznej, który podaje właściwą długość liny do wypuszczenia oraz umożliwia zmianę używanego do obliczeń stosunku długości liny do głębokości kotwiczenia.

NOWOŚĆ! SPECJALNY PRZYCISK MOB

Wciśnij i przytrzymaj przycisk MOB (z ang. człowiek za burtą), a zegarek automatycznie przełączy się w tryb nawigacji i będzie prowadził Cię do miejsca, w którym funkcja została aktywowana.

TRYB SUP / WIOŚLARSKI

Określa wydajność na podstawie zliczania liczby ruchów wiosłem, tempa i dystansu pokonywanego na jednym ruchu.

STEROWANIE KAMERĄ VIRB®

quatix® 3 umożliwia bezprzewodowe sterowanie kamerą sportową VIRB® X/XE lub Elite.

GŁÓWNE FUNKCJE ZEGARKA:

TRENING KONDYCYJNY

quatix® 3 śledzi dane dotyczące kondycji użytkownika, takie jak czas, przebyty dystans, spalone kalorie, prędkość, czas pokonywania okrążenia oraz tętno3.

TRENINGI ZAAWANSOWANE

Po połączeniu z opaską piersiową HRM-Run™ lub innym monitorem tętna, zegarek może udostępniać użytkownikowi zaawansowane opcje takie jak asystent regeneracji (obliczanie czasu regeneracji i kontrola regeneracji), przewidywanie czasu ukończenia wyścigu czy szacowanie wartości współczynnika VO2 max.

DYNAMIKA BIEGU

Po połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run, quatix® 3 udostępnia informacje o formie biegowej na podstawie pomiaru kadencji, odchylenia pionowego oraz czas kontaktu z podłożem.

ANTENA EXO™

Wielokierunkowa antena EXO wykonana ze stali nierdzewnej, która w połączeniu z obsługą systemu GLONASS umożliwia wyznaczanie pozycji w znacznie trudniejszych warunkach niż jest to możliwe tylko przy pomocy systemu GPS.

APLIKACJA CONNECT IQ™

Umożliwia spersonalizowanie zegarka poprzez instalację wielu tarcz, pól danych, widżetów i aplikacji.

INTELIGENTNE POWIADOMIENIA

Po połączeniu z telefonem zegarek umożliwia odczytywanie e-maili, wiadomości tekstowych i innych powiadomień.

GARMIN CHROMA DISPLAY™

1,2-calowy, czytelny w słońcu kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości wykonany w technologii Chroma. ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Obsługa technologii Wi-Fi® i Bluetooth® BLE umożliwia automatyczną synchronizację danych z serwisem Garmin Connect oraz aktualizację oprogramowania.

MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI

Dzięki zintegrowanym funkcjom zliczania kroków, spalonych kalorii i pokonanego dystansu zegarek może służyć jako monitor aktywności fizycznej. Ponadto funkcja paska ruchu z alarmem wibracyjnym motywuje Cię do ruszenia się z miejsca, gdy zbyt dużo czasu spędzasz w bezruchu, a tryb nocny rejestruje jakość Twojego snu.

WODOSZCZELNOŚĆ

Zegarek jest wodoszczelny przy zanurzeniu do 100 m (10 ATM)2 i można z niego korzystać podczas pływania.

CZAS PRACY NA BATERII

Zegarek wyposażony jest w akumulator umożliwiający wielokrotne ładowanie, który pozwala na pracę przez 20 godzin w trybie GPS, przez 50 godzin w trybie UltraTrac™, przez 6 tygodni w trybie zegarka (w zależności od ustawień), przez 3 tygodnie w trybie smartwatch i do 30 godzin w trybie odczytu danych.

NAVIGATOR + ABC

Odbiornik GPS/GLONASS o dużej dokładności zintegrowany z automatycznie kalibrującym się wysokościomierzem, barometrem i trójosiowym kompasem.

VIRTUAL PARTNER®

Narzędzie treningowe Virtual Partner umożliwia określanie celów w kategoriach czasu, dystansu i szybkości, a następnie rywalizację z poruszającym się na ekranie zegarka symbolem biegacza lub rowerzysty.

TRENING W POMIESZCZENIACH

Wbudowany akcelerometr monitoruje dystans i tempo podczas treningów w pomieszczeniach.

TRYB NARCIARSKI / SNOWBOARDOWY

Mierzy prędkość z uwzględnieniem zmiany wysokości (tzw. pomiar szybkości 3D), dystans, czas, przewyższenie, liczbę zjazdów, automatycznie wykrywa, że użytkownik zatrzymał się bądź ruszył z miejsca, a także udostępnia przydatne dla narciarzy informacje, historię zjazdów oraz dane o wydajności.

TRYB PŁYWACKI

Umożliwia określenie, czy aktywność dobywa się na basenie, czy na otwartym akwenie. W trybie pływackim zegarek zlicza liczbę ruchów ramionami, interwały, pokonany dystans, tempo i czas. Podczas pływania na basenie quatix® 3 rejestruje również liczbę pokonanych długości basenu, wykrywa styl i oblicza wskaźnik SWOLF.

W SIECI

Zegarek quatix® 3 automatycznie i bezprzewodowo przesyła dane do internetowej aplikacji LiveTrack w serwisie Garmin Connect oraz umożliwia ich udostępnianie w mediach społecznościowych (za pośrednictwem zainstalowanej na telefonie aplikacji mobilnej Garmin Connect™ Mobile). Ponadto zegarek umożliwia wyświetlanie powiadomień o otrzymanych e-mailach, wiadomościach tekstowych i innych zdarzeniach.

quatix® 3

599

Per Month