Skip to main content

Garmin wprowadza nowy czujnik sonaru patrzącego do przodu montowany w kadłubie w standardowym rozmiarze 2″.

Przetwornik wielowiązkowy Panoptix montowany na kadłubie wyposażony w wysokiej jakości sonar FrontVü z wiązką do przodu pomaga unikać mielizn, wyświetlając na ploterze nawigacyjnym bieżący obraz dna przed łodzią.

Sonar Panoptix FrontVü wyświetla obraz dna do 90 m (300 stóp) przed łodzią — na odległość od 8 do 10 razy większej niż bieżąca głębokość — i przekazuje informacje niemal natychmiastowo, zapewniając więcej czasu na reakcję. Poczuj się pewnie, nawigując po nieznanych wodach dzięki sonarowi Panoptix FrontVü z wiązką skierowaną do przodu (pod kątem 20 ). Dzięki temu możesz się skupić na obserwacji dna przed łodzią, a nie na tym, co znajduje się po obu jej burtach. Czujnik układu odniesienia i kursu (AHRS) zapewnia stabilizację ruchu i umożliwia obserwację obszaru przed łodzią nawet na wzburzonych wodach. Ponadto wszystkie dane obrazowania sonaru FrontVü z wiązką do przodu można łatwo udostępniać na inne plotery nawigacyjne poprzez sieć Garmin Marine Network.

Panoptix PS51-TH wyposażony jest w standardowy 50,88 mm (2-calowy) uchwyt wykonany ze stali nierdzewnej do montażu na kadłubie. Wyświetla dane dotyczące temperatury i jest zgodny ze wszystkimi ploterami nawigacyjnymi firmy Garmin obsługującymi przetwornik Panoptix.

  • Najwyższej jakości sonar FrontVü z wiązką do przodu pomaga unikać mielizn
  • Sonar z wiązką do przodu skupia się na obszarze dna znajdującym się przed łodzią
  • Wyświetla bieżący obraz dna przed łodzią
  • Wyświetla obraz dna do 90 m (300 stóp) przed łodzią
  • Błyskawicznie przekazywanie informacji daje więcej czasu na reakcję

Cennik

Poniżej, ceny za poszczególne urządzenia.

GARMIN Panoptix PS51-TH

€1499.99

GARMIN Panoptix PS51-TH (cz. zastępcza)

€1299.99