Skip to main content

Wprowadzamy do naszej oferty:

inReach SE+ i Explorer+ to nowe komunikatory satelitarne firmy Garmin wykorzystujące globalny zasięg satelitarny sieci Iridium do wysyłania interaktywnych sygnałów SOS, dwukierunkowej komunikacji i śledzenia lokalizacji na całym świecie.

Oba modele posiadają wbudowany moduł GPS, który umożliwia śledzenie pozycji i podstawową nawigację z wykorzystaniem punktów i tras.
W sytuacji zagrożenia, interaktywna funkcja SOS pozwala na wezwanie pomocy, uzyskanie profesjonalnej porady na temat dalszego postępowania, a także potwierdzenie, że pomoc jest już w drodze.
inReach Explorer+ posiada dodatkowe funkcje nawigacyjne, takie jak fabrycznie wgrane mapy topograficzne DeLorme®1, wbudowany kompas cyfrowy i wysokościomierz barometryczny.

KLUCZOWE FUNKCJE:

GLOBALNA KOMUNIKACJA
Komunikator satelitarny ze 100% globalnym pokryciem siecią Iridium umożliwiający dwukierunkową komunikację na całym świecie.

INTERAKTYWNE SYGNAŁY SOS
Wysyłanie interaktywnych sygnałów SOS do GEOS – całodobowego centrum poszukiwawczo-ratunkowego.
Funkcja SOS pozwala na wezwanie pomocy, uzyskanie profesjonalnej porady na temat dalszego postępowania, a także potwierdzenie, że pomoc jest już w drodze

OBSŁUGA WIADOMOŚCI TEKSTOWYCH
Wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych lub e-maili z dowolnego miejsca na świecie oraz komunikacja z innymi urządzeniami inReach.

UDOSTĘPNIANIE I ŚLEDZENIE LOKALIZACJI
Śledzenie i udostępnianie pozycji online, a także zdalne sprawdzanie lokalizacji urządzenia.

POTWIERDZENIE DORĘCZENIA
Możliwość odbierania potwierdzeń doręczenia wiadomości tekstowych wysyłanych drogą satelitarną.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Przystosowany do warunków wyprawowych, kolorowy wyświetlacz o średnicy 2.3’, obsługa za pomocą przycisków, proste do zrozumienia wskazówki dla użytkowników, dedykowany przycisk SOS z blokadą zapobiegającą przypadkowemu aktywowaniu alarmu.

FUNKCJE NAWIGACYJNE
Odbiornik GPS o wysokiej czułości umożliwiający podstawową nawigację, śledzenie trasy, podążanie wyznaczoną trasą, zapisywanie punktów i powrót do miejsca startu po własnym śladzie.

MAPY I CZUJNIKI
inReach Explorer+ oferuje dodatkowe funkcje nawigacyjne dzięki fabrycznie wgranym mapom topograficznym1, wbudowanemu kompasowi cyfrowemu oraz wysokościomierzowi barometrycznemu.

APLIKACJA EARTHMATE®
Możliwość sparowania urządzenia inReach ze smartfonem2 i korzystania z bezpłatnej aplikacji Earthmate, umożliwiającej m.in. dostęp do map topograficznych, kolorowych zdjęć lotniczych i innych funkcji.

PLANY SUBSKRYPCJI
Elastyczne plany subskrypcji; możliwość wyboru planów rocznych i miesięcznych o różnym zakresie usług.

WYTRZYMAŁA BATERIA
Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia do 100 godzin pracy przy 10-minutowych interwałach śledzenia, 30 dni przy 30-minutowych interwałach śledzenia i do 3 lat w stanie czuwania (czas pracy zależny od ustawień)

INFORMACJE POGODOWE
Możliwość korzystania z dodatkowej usługi obejmującej komunikaty pogodowe dla danej lokalizacji. Do wyboru 3 warianty – Basic, Premium i Marine, obejmujące prognozę pogody do 7 dni.

PLANOWANIE TRAS I PRZECHOWYWANIE W CHMURZE
Dostęp do funkcjonującego w chmurze portalu, umożliwiającego planowanie podróży z wykorzystaniem tras i punktów, synchronizowanie i zarządzanie ustawieniami urządzenia, przechowywanie danych odbytych tras i wielu innych.

WYSOKA JAKOŚĆ GARMIN
Wzmocniona, odporna na uderzenia i wodoszczelna obudowa, kompatybilna z licznymi akcesoriami wyposażonymi w system montażowy Garmin.

Cennik

Poniżej, ceny dla poszczególnych urządzeń. 

GARMIN inReach® Explorer+

€499.99

GARMIN inReach® SE+

€449.99

Chcesz porównać plany subskrypcji usług satelitarnych dla klientów indywidualnych?

Kliknij tutajKliknij tutaj